projektujemy skuteczne strony www dla firm, które chcą się rozwijać

chcemy pomagać tym, którzy biorą sprawy w swoje ręce — przedsiębiorcom takim jak Ty

zobacz więcej

lubimy szukać nieszablonowych rozwiązań dla Twojego biznesu

sprawdź nas

Wielu naszych klientów miało już „domowo” robione strony — na prostych szablonach lub w kreatorach. Mieli z nimi problemy — nie można było ich przeczytać na telefonie, wolno się otwierały (kto ma czas czekać!) i nie zwiększały sprzedaży.

Miło słyszeć, kiedy po zakończeniu projektu, nasi klienci mówią, że pracujemy fachowo i rzetelnie, a nasze strony są przejrzyste i eleganckie. No i zwyczajnie działają!

Kto za tym stoi?

Nazywam się Mateusz Gołębiewski. Od kilkunastu lat pracuję jako web designer oraz analityk IT. Kiedy projektuję strony www dla moich klientów, patrzę na nie z wielu perspektyw. Biorę pod uwagę cel biznesowy, stronę techniczną i doświadczenie użytkownika.

Zaufali mi klienci z wielu branż. Byli wśród nich politycy, przedstawiciele branży BHP, zakłady produkcyjne, a nawet specjalistki od wizażu. Ich satysfakcja to mój największy sukces.

Pierwsza książka o projektowaniu WWW wpadła w moje ręce jeszcze w liceum i tak zaczęła się moja wieloletnia przygoda z tworzeniem stron. Oprócz branży IT i biznesu interesuję się nowymi technologiami. W wolnym czasie czytam polską fantastykę.

W stronadlabiznesu.pl współpracuję z gronem sprawdzonych specjalistów.

Co mówią o nas klienci?